Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

[x] Zamknij

Wolne pomieszczenia:

piętro powierzchnia m2 cena netto zł/m2 opis
68856,00
Biuro składa się z pomieszczeni na 6 piętrze budynku biurowego. Wyposażone są w instalacje elektryczną, telefoniczną., klimatyzacje. Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy. BIURO KLIMATYZOWANE
62456,00
Biuro składa się z pomieszczenia na 6 piętrze budynku biurowego. Pomieszczenie wyposażone w instalacje elektryczną, telefoniczną. Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy.
75456,00
Biuro składa się z pomieszczeń na 7 piętrze budynku biurowego. Z biura rozciąga się widok na dolinę Świemirowską. Pomieszczenie wyposażone są w instalacje elektryczną, telefoniczną. Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy.
P940,00
Pomieszczenie usługowe w holu głównym budynku biurowego, wyposażone w instalacje elektryczną i telefoniczną. Ściany pomalowane farbą emulsją. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy.
76956,00
Biuro składa się z 4 pomieszczeń+korytarzna 7 piętrze budynku biurowego. Z biura rozciąga się widok na dolinę Świemirowską. Pomieszczenie wyposażone są w instalacje elektryczną, telefoniczną. Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy.
82456,00
Biuro składa się z pomieszczenia na 8 piętrze budynku biurowego. Pomieszczenie wyposażone w instalacje elektryczną, telefoniczną.Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Serdecznie zapraszamy.
103158,00
Biuro składa się z 1 pomieszczenia na 10 piętrze budynku biurowego. Z biura rozciąga się przepiękny widok na Zatokę Gdańską. Pomieszczenie wyposażone w instalacje elektryczną, telefoniczną, klimatyzacje. Ściany pomalowane farbą emulsją, wykładzina dywanowa. W cenie najmu zapewniamy całodobowy dozór recepcji i agencji ochrony, monitoring ppoż., ogrzewanie, codzienne sprzątanie pomieszczeń. Do ceny należy doliczyć koszty energii elektrycznej oraz obowiązujący podatek VAT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT. Zapraszamy. BIURO KLIMATYZOWANE