W budynku, przy ul. Mikołaja Reja 13/15 w Sopocie, posiadamy na wynajem 3,6 tys. m2 powierzchni biurowej. Budynek usytuowany jest blisko głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta. W pobliżu jest przystanek kolei miejskiej Sopot-Wyścigi, przystanki kilku linii autobusowych i pętla trolejbusów. Z dwunastopiętrowego budynku, położonego w urokliwej Dolinie Świemirowskiej, rozciąga się przepiękny widok na Zatokę Gdańską i okoliczne lasy sopockie. 

Nasz obiekt to miejsce, w którym znajdziecie Państwo powierzchnię biurową i szkoleniową dla prowadzenia działalności Waszej firmy.

Posiadamy w swojej ofercie pomieszczenia biurowe i sale szkoleniowo-konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni w atrakcyjnych cenach.

Budynek posiada cztery windy, całodobowy nadzór pracowników recepcji i agencji ochrony, zintegrowany system przeciwpożarowy, monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego, własną kotłownię zasilaną z dwóch niezależnych źródeł. W obiekcie oferują usługi telekomunikacyjne, w tym dostępu do internetu, wszystkie większe firmy znane na rynku. Na parterze znajduje się parking rowerowy oraz bufet.

Widok z budynku na Zatokę Gdańską i okoliczne lasy sopockie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.